Prva stran > O šoli > Oddelki > Oddelek Most na Soči 23/24

Oddelek Most na Soči 23/24

Most na Soči 18a
5216 Most na Soči

Oddelek Most na Soči v šolskem letu 2023/24 obiskuje 60 otrok.

Učitelji Iris Podgornik, Sebastjan Grego, Tina Grego, Mojca Križnič, Nika Hribar, Urška Kavčič in Matija Mlakar otroke poučujejo v prostorih osnovne šole nauk o glasbi, klavir, kitaro, violino, kljunasto flavto in flavto.
Nekateri učenci se vozijo k pouku violončela, harmonike, harfe, trobente, pozavne, tube, tolkal, plesne pripravnice in baleta v Tolmin.
V preteklem letu so pripravili 9 nastopov, na katerih je zaigralo 69 učencev. Sodelovali so tudi na nastopih OŠ. Učenka trobente je na državnem tekmovanju TEMSIG, pod mentorstvom Andree Pandolfo in ob spremljavi Klare Hrovat dosegla bronasto priznanje. Učenka violine pa je pod mentorstvom Mojce Križnič in ob spremljavi Klare Hrovat na mednarodnem tekmovanju v Logatcu dosegla zlato priznanje. ČESTITAMO!

Vsako leto pripravijo dva do tri šolske nastope, kjer se predstavijo vsi učenci, radi in z veseljem pa sodelujejo na javnih nastopih, ki jih oblikujejo skupaj z Osnovno šolo Dušana Muniha.