Tekmovanja
Tekmovanje TEMSIG 2023 je razpisano za naslednje discipline: trobila, tolkala, harmonika, klavirski duo, kitarski duo komorne skupine z godali in klavirjem ter jazz solo.
Državna tekmovanja bodo potekala od 27.2.  - 17.3.2023 na glasbenih šolah okolice Ljubljane in Zasavja.
Nastop prvonagrajencev bo 21.3., v Kazinski dvorani SNG Maribor.

MEDNARODNA TEKMOVANJA

Učitelji po lastni presoji, ob soglasju staršev in v dogovoru z ravnateljico ob upoštevanju finančnih zmožnosti, sposobnejše učence lahko odpeljejo na mednarodna tekmovanja.

13. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje (KKT), Radlje ob Dravi

24. maj - 27. maj 2024

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Karolina Kidrič Klavir 1. kategorija Katja Skočir zlata nagrada
2. Emma Mediavilla Rupnik Klavir 1. kategorija Katja Skočir zlata nagrada
3. Anaja Vučič Klavir 2. kategorija Katja Skočir zlata nagrada

IV. Mednarodno glasbeno tekmovanje BOLERO

13. maj - 17. maj 2024

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Jaka Čopi Rot Tolkala 2. kategorija Mia Kristan zlata nagrada
2. Mineja Štulc Oboa 1. kategorija Ana Souza Leban Ana Souza Leban Srebrna plaketa
3. Manja Krivec Oboa 2. kategorija Ana Souza Leban Ana Souza Leban zlata plaketa
4. Neža Šorli Oboa 2. kategorija Ana Souza Leban Ana Souza Leban zlata plaketa

International Competition Città di Palmanova

5. maj - 12. maj 2024

5.5.2024

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Sara Tušar Oboa G Ana Souza Leban Ana Souza Leban 93 točk

International Musical Competition City of Cervignano

30. april - 5. maj 2024

1.5.2024

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Lucija Hrast Kitara kategorija B Mirjana Antih Čebokli 99 točk, 1. nagrada

TEMSIG 2024

4. marec - 22. marec 2024

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Sara Fortunat Violina kategorija, I.b Mojca Križnič zlata plaketa
2. Jaka Bradaškja Violina kategorija I.a Mojca Križnič Ana Kravanja Leskovec zlata plaketa
3. Ana Brina Bric Citre kategorija I.a Teja Ličar Močnik srebrna plaketa
4. Ula Mlinar,
Nina Kobal,
Neža Šorli
Flavta,
Klarinet,
Oboa
kategorija, I.b Nika Hribar,
Stojan Milinković,
Ana Souza Leban
priznanje za udeležbo