Prva stran > Urniki > Urniki individualnega pouka 2021/22

Urniki individualnega pouka 2021/22

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA
ANTIH ČEBOKLI Mirjana
Kobarid, Tolmin
13.00 – 18.00 Kobarid 13.45 – 17.50
Tolmin
13.00 – 17.30
Kobarid
13.00 – 15.00 Tolmin
15.30 - 16.30
Kobarid
12.00 - 14.30
Kobarid
 
BERČAN Damijan
Tolmin
13.00 – 17.45
Tolmin
  17.00 - 19.00
Ljubljana
16.30 - 17.30
Ljubljana
14.00 – 17.45
Tolmin
 
BERSENDA Erika
Tolmin
           
BIZJAK Erika
Tolmin
14.15 – 18.15 14.45 - 15.45
 
14.15 – 18.30    
BRAČKO PAVLI Andreja
Tolmin
13.00 – 18.00     13.30 – 17.30    
CEJ Uroš
Tolmin
      15.00 - 17.35    
GREGO Sebastjan
Tolmin
13.15 - 18.30
 
    13.30 - 18.15
 
   
GREGO Tina,
Tolmin, Most na Soči
13.00 - 15.00
Most na Soči
15.30 - 18.00
Tolmin
  15.30 – 17.30 Tolmin 12.50 - 15.30
Most na Soči
16.00 - 17.00
Tolmin
   
HRIBAR Nika
Tolmin, Most na Soči, Kobarid
13.30 - 18.30
Tolmin
13.00 - 18.15 Tolmin 12.30 - 16.00 Kobarid 13.00 - 15.40
Most na Soči
16.15 - 18.00 Tolmin
13.00 - 17.00 Tolmin  
IPAVEC Aleksander
Tolmin, Kobarid
12.45 - 14.30
Kobarid
15.00 - 19.30
Tolmin
13.00 – 18.00
Tolmin
12.45 - 15.00
Kobarid
15.30 - 17.30
Tolmin
13.30 – 17.30
Tolmin
   
KAVČIČ Urška
Tolmin, Most na Soči, Kobarid
13.30 - 15.30 
Kobarid
16.15 - 18.30
Most na Soči
12.40 - 15.30 
Kobarid
16.15 - 18.05
Tolmin
13.30 - 17.20
Kobarid
13.30 - 17.15
Kobarid
10.00 - 14.00 knjižnica Tolmin  
KLANJŠČEK Maja
Tolmin, Most na Soči
    16.30 - 17.30
Tolmin
14.20 - 16.00
Most na Soči
16.30 - 17.15
Tolmin
   
KRAVANJA Ana
Tolmin, Kobarid
12.30 - 14.30
Kobarid
15.00 - 18.20
Tolmin
13.00 - 17.55
Tolmin
12.30 - 15.00
Kobarid
16.00 - 17.00
Tolmin
16.30 - 17.45
Tolmin
   
KRIŽNIČ Mojca
Tolmin, Kobarid
14.00 - 17.30
Kobarid
13.30 - 19.20
Tolmin
13.00 - 16.30
Kobarid
13.00 - 17.20
Tolmin
   
LAMPE Kristina Neli
Tolmin, Kobarid
    13.30 - 15.00
Kobarid
15.30 - 18.30
Tolmin
  13.30 - 15.30
Kobarid
15.30 - 18.30
Tolmin
 
MARTINIG Veronica
Tolmin
    15.30 - 19.15
Tolmin
    8.30 - 15.30
Tolmin
MILINKOVIĆ Stojan
Tolmin, Kobarid, Bovec
13.00 - 17.45
Kobarid
13.10 - 18.10
Tolmin
  13.10 - 18.10
Tolmin
13.30 - 15.30
Bovec
16.00 - 18.30

Kobarid
 
MLAKAR Matija
Tolmin
13.45 - 19.00
Tolmin
  13.15 - 19.15
Tolmin
  16.30 - 17.30
Tolmin
 
PANDOLFO Andrea
Tolmin, Kobarid
12.55 - 16.25
Tolmin

17.00 - 18.00
Kobarid
  13.00 - 17.30
Tolmin
     
PODGORNIK Iris,
Podbrdo
12.45 - 16.45
Podbrdo
  12.45 - 17.00
Podbrdo
     
SKABAR Eva
Tolmin
14.30 - 17.30
Tolmin
         
SKOČIR Katja
Bovec, Kobarid
13.00 – 16.30
Bovec
14.00 – 17.00
Kobarid
13.00 – 16.30
Bovec
13.00 – 17.30
Bovec
12.00 – 15.00
Kobarid
 
SKUBIN Martin
Kobarid
16.00 - 18.30
Kobarid
    16.30 - 18.30
Kobarid
   
SOUZA LEBAN Ana
Tolmin
13.00 - 18.00
Tolmin
  13.30 - 16.00
Tolmin
13.00 - 16.00
Tolmin
   
ŠTOKELJ WU Jaan
Tolmin, Kobarid
13.00 - 14.30
Tolmin
15.00 - 18.00
Kobarid
  13.00 - 14.30
Tolmin
15.00 - 18.00
Kobarid
     

TOMAN Monika
Most na Soči, Tolmin

 
12.15 – 15.45
Most na Soči
13.45 - 18.15
Tolmin
12.15 – 15.45
Most na Soči
12.45 – 18.00
Tolmin
12.15 – 13.15
Most na Soči
 
VOLF TROJER Marta
Podbrdo
16.45 - 18.20
Podbrdo
         

 
 
 
Datum objave: 12. 10. 2021