Prva stran > Urniki > Urniki skupinskega pouka 2021/22

Urniki skupinskega pouka 2021/22

TOLMIN
Skupina Urnik Učiteljica
PREDŠOLSKA GLASBENA VZGOJA (PGV) ČETRTEK
16.30 - 17.15
MAJA KLANJŠČEK
GLASBENA PRIPRAVNICA (GP) SREDA
16.30 - 17.30
MAJA KLANJŠČEK
NGL 1 PONEDELJEK
16.25 - 17.25
ERIKA BIZJAK
NGL 2
  1. skupina
ČETRTEK
16.25 - 17.25
ERIKA BIZJAK
NGL 2
  2. skupina
ČETRTEK
17.30 - 18.30
ERIKA BIZJAK
NGL 3
  1. skupina     
PONEDELJEK
15.20 - 16.20
ERIKA BIZJAK
NGL 3
  2. skupina     
ČETRTEK
15.20 - 16.20
ERIKA BIZJAK
NGL 4
 
PONEDELJEK
14.15 - 15.15
ERIKA BIZJAK
NGL 5
 
TOREK
14.45 - 15.45
ERIKA BIZJAK
NGL 6
  
ČETRTEK
14.15 - 15.15
ERIKA BIZJAK
     
SOLFEGGIO 1
 
TOREK
16.15 - 17.05
URŠKA KAVČIČ
SOLFEGGIO 2
 
TOREK
17.10 - 18.05
URŠKA KAVČIČ
PRIPRAVE NA SREDNJO GL. TOREK
18.05 - 18.35
URŠKA KAVČIČ
 O razporeditvi učencev po skupinah vas bodo preko e pošte obvestili učitelji instrumenta.
 
  PLES
Skupina Urnik Učiteljica
PLESNA PRIPRAVNICA 1 SOBOTA
8.30 - 10.00
VERONICA MARTINIG
PLESNA PRIPRAVNICA 2 SOBOTA
10.00 - 11.30
VERONICA MARTINIG
PLESNA PRIPRAVNICA 3 
BALET 1   
SREDA 15.30 - 16.30
SOBOTA 11.30 - 12.30
VERONICA MARTINIG
BALET 2, 3 SREDA 16.45 - 17.45
SOBOTA 13.00 - 14.00
VERONICA MARTINIG

BALET 5, 6
 
SREDA 17.45 - 19.15
SOBOTA 14.00 - 15.30
VERONICA MARTINIG

BOVEC
Skupina Urnik Učiteljica
NGL 3 SREDA 13.00 - 13.45 KATJA SKOČIR
NGL 1 SREDA 13.45 - 14.45 KATJA SKOČIR
NGL 5 SREDA 14.45 - 15.30 KATJA SKOČIR
 
KOBARID
Skupina Urnik Učiteljica
GLASBENA PRIPRAVNICA SREDA 16.35 - 17.20 URŠKA KAVČIČ
NGL 1     ČETRTEK
14.30 - 15.15
URŠKA KAVČIČ
NGL 2    SREDA 13.30 - 14.30 URŠKA KAVČIČ
NGL 3    TOREK 14.30 - 15.30 URŠKA KAVČIČ
NGL 4 PONEDELJEK
14.30 - 15.30
URŠKA KAVČIČ
NGL 5   SREDA 15.30 - 16.30 URŠKA KAVČIČ
NGL 6    SREDA 14.35 - 15.20 URŠKA KAVČIČ












 

MOST NA SOČI
Skupina Urnik Učiteljica
GLASBENA PRIPRAVNICA PONEDELJEK
16.15 - 17.00
URŠKA KAVČIČ
NGL 2 
1. skupina     
ČETRTEK
14.20 - 15.05
MAJA KLANJŠČEK
NGL 2 
2. skupina     
ČETRTEK
15.15 - 16.00
MAJA KLANJŠČEK
NGL 4 PONEDELJEK
17.10 - 17.55
URŠKA KAVČIČ
NGL 6 PONEDELJEK
18.00 - 18.30
URŠKA KAVČIČ
 O razporeditvi učencev po skupinah vas bodo preko e pošte obvestili učitelji instrumenta.

PODBRDO
Skupina Urnik Učiteljica
NGL 1 PONEDELJEK
16.45 - 17.30
MARTA VOLF TROJER
NGL 4 PONEDELJEK
17.35 - 18.20
MARTA VOLF TROJER
 
Datum objave: 30. 8. 2021