Prva stran > O šoli > Oddelki > Oddelek Most na Soči 24/25

Oddelek Most na Soči 24/25

Most na Soči 18a
5216 Most na Soči

Oddelek Most na Soči v šolskem letu 2024/25 obiskuje 58 otrok.

Učitelji Karin Zuza, Sebastjan Grego, Andrej Kastrevc, Alenka Eržen, Urška Kavčič in Matija Mlakar otroke poučujejo v prostorih osnovne šole nauk o glasbi, klavir, kitaro, violino, kljunasto flavto, flavto in pozavno.
Nekateri učenci se vozijo k pouku violončela, harmonike, harfe, trobente, tube, tolkal, citer, petja, plesne pripravnice in baleta v Tolmin.
V preteklem letu so pripravili 7 nastopov, na katerih je zaigralo 111 učencev. Sodelovali so tudi na nastopih OŠ. Učenka violine je pod mentorstvom Mojce Križnič sodelovala na državnem tekmovanju TEMSIG in na treh mednarodnih tekmovanjih. Enkrat ob spremljavi Klare Hrovat, trikrat pa v duetu s sestro harmonikarko. V komorni skupini je tekmovala tudi flavtistka pod mentorstvom Ane Souza Leban in Nike Hribar. Za izjemne rezultate ČESTITAMO!

Vsako leto pripravijo dva do tri šolske nastope, kjer se predstavijo vsi učenci, radi in z veseljem pa sodelujejo na javnih nastopih, ki jih oblikujejo skupaj z Osnovno šolo Dušana Muniha.
Datum objave: 27. 9. 2024