Prva stran > O šoli > Oddelki > Oddelek Bovec 24/25

Naslov:
MALA VAS 121
5230 BOVEC

Oddelek v Bovcu deluje v prostorih nad vrtcem. V šolskem letu 2024/25 oddelek obiskuje 44 otrok. V Bovcu poučujemo klavir, glasbeno pripravnico, nauk o glasbi in kitaro. Nekateri otroci se k pouku kitare, violine, saksofona, klarineta, flavte,  trobente, pozavne in tolkal ter plesne pripravnice in baleta vozijo v Kobarid ali v Tolmin. V letošnjem šolskem letu načrtujemo organiziran skupni prevoz z električnim kombijem v Kobarid, ki poteka ob ponedeljkih.

Učenci redno sodelujejo na internih šolskih nastopih in na številnih prireditvah v Bovcu in okolici. V preteklem šolskem letu so pripravili 10  nastopov. Vseh nastopajočih je bilo 121. Tekmovanj se je udeležilo osem učencev pod mentorstvom Katje Skočir, Mie Kristan, Mojce Križnič, Aleksandra Stajića in Tihe Celinšek Kaličanin..
V tekočem letu načrtujejo 3 - 4 šolske nastope, radi se bodo odzvali tudi povabilu
k sodelovanju.

Na oddelku v Bovcu poučujeta učiteljica Katja Skočir in Mirjana Antih Čebokli..