Prva stran > O šoli > Oddelki > Oddelek Bovec 23/24

Naslov:
MALA VAS 121
5230 BOVEC

Oddelek v Bovcu deluje v prostorih nad vrtcem. V šolskem letu 2023/24 oddelek obiskuje 37 otrok. V Bovcu poučujemo klavir in nauk o glasbi in kitaro. Nekateri otroci se k pouku kitare, violine, saksofona, klarineta, flavte, kljunaste flavte, trobente, pozavne in tolkal ter plesne pripravnice in baleta vozijo v Kobarid ali v Tolmin. V letošnjem šolskem letu nam je ponovno uspelo organizirati skupni prevoza s kombijem v Kobarid, ki poteka ob ponedeljkih.

Učenci redno sodelujejo na internih šolskih nastopih in na številnih prireditvah v Bovcu in okolici. V preteklem šolskem letu so pripravili 34  nastopov. Vseh nastopajočih je bilo 66. Tekmovanj so se udeležili štirje učenci pod mentorstvom Katje Skočir, Martina Skubina, Mie Kristan in Margarite Isaeve.
V tekočem letu načrtujejo 3 - 4 šolske nastope, radi se bodo odzvali tudi povabilu
k sodelovanju.

Na oddelku v Bovcu poučujeta učiteljica Katja Skočir in Mirjana Antih Čebokli..