Prva stran > Urniki > Urniki individualnega pouka 2017/18

Urniki individualnega pouka 2017/18

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA
ANTIH ČEBOKLI Mirjana
Kobarid, Tolmin
12.00 – 17.30 Kobarid 13.00 – 18.30
Tolmin
12.30 – 17.00
Kobarid
12.30 – 15.00 Tolmin
15.45 – 17.45
Kobarid
16.30 – 18.00
Tolmin
 
BERČAN Damijan
Tolmin
13.30 – 18.00       15.30 – 20.00  
BIZJAK Erika
Tolmin, Most na Soči
13.45 – 18.45 Tolmin 13.30 – 16.15
Most na Soči
16.30 – 17.30
Tolmin

13.15 – 18.00 Tolmin
 
13.45 – 17.00 Tolmin 14.30 – 17.15 Tolmin  
BRAČKO PAVLI Andreja
Tolmin
13.30 – 18.00     13.00 – 18.00    
GREGO Sebastjan
Tolmin, Most na Soči
12.45 – 14.45
Tolmin
15.30 – 17.00
Most na Soči
17.15 – 18.45
Tolmin
    13.00 – 14.30
Most na Soči
15.00 – 18.30
Tolmin
   
HRIBAR Nika
Tolmin, Kobarid
13.00 – 18.00 Tolmin 13.30 – 18.00 Tolmin 13.30 – 17.30 Tolmin 13.30 – 15.00 Tolmin
15.30 – 18.00 Kobarid
13.30 – 17.30 Tolmin  
IPAVEC Aleksander
Tolmin, Kobarid
13.45 – 17.00 Kobarid
17.50 – 18.20 Tolmin
13.15 – 18.15
Tolmin
  14.15 – 18.00
Kobarid
13.00 – 19.00
Tolmin
 
JAKOPIČ Hermina
Tolmin
13.00 – 17.45 13.00 – 17.45 14.00 – 17.00 13.00 – 17.45 13.30 – 15.00  
KAVČIČ Urška
Tolmin, Kobarid
12.30 – 17.15
Kobarid
 
12.30 – 13.30
Kobarid
17.10 – 19.00
Tolmin
13.30 – 18.15
Kobarid
12.30– 15.00
Kobarid
18.00 – 19.00 Tolmin
12.30 – 14.30 Kobarid
17.15 – 18.00
Tolmin
 
KLANJŠČEK Maja
Tolmin
16.30 – 17.30
Tolmin
   
16.00 – 18.00
Most na Soči
 
   
KRIŽNIČ Mojca
Tolmin
13.00 – 18.30 13.00 – 15.00 13.30 – 18.45 13.00 – 17.30    
MARTINIG Veronica
Tolmin
          8.30 – 15.00
MILINKOVIĆ Stojan
Tolmin, Kobarid
13.00 – 18.45 Tolmin 13.00 – 18.00 Tolmin   13.00 – 15.00 Tolmin
15.30 - 18.30 Kobarid
13.00 – 17.45
Tolmin
 
MLAKAR Matija
Tolmin, Kobarid,
Most na Soči
12.30 – 14.30 Kobarid
15.00 – 18.30
Tolmin
  12.30 – 15.00
Kobarid
15.45 – 16.45
Most na Soči
     
MOZETIČ David
Tolmin
13.00 – 17.15     13.30 – 17.30    
PLATIŠE Petra
Kobarid, Most na Soči
12.30 – 16.30
Most na Soči
12.45 – 17.15
Kobarid

12.30 – 17.00
Most na Soči
 
12.45 – 17.15
Kobarid
   
RIJAVEC Miloš
Tolmin
16.00 – 18.30     13.00 – 14.30    
SKOČIR Katja
Bovec, Kobarid
12.30 – 13.00 Kobarid
13.30 – 17.00
Bovec
13.30 – 17.00
Bovec
13.00 – 16.40
Bovec
12.30 – 13.00
Kobarid
13.30 – 17.00
Bovec
13.00 – 15.30
Bovec
 
SOUZA LEBAN Ana
Tolmin, Kobarid
12.00 – 13.30
Kobarid
14.30 – 18.30
Tolmin
  12.00 – 14.30
Kobarid
15.30 – 18.30 Tolmin

 
   
ŠTOKELJ WU Jaan
Tolmin
          8.45 – 18.00
VOLF TROJER Marta
Podbrdo, Tolmin
12.15 - 15.45
Podbrdo
17.15 - 18.15
Tolmin
    12.30 – 17.15
Podbrdo
   
 
 
 
Datum objave: 24. 10. 2017