Prva stran > Urniki > Urniki individualnega pouka 2018/19

Urniki individualnega pouka 2018/19

  PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK SOBOTA
ANTIH ČEBOKLI Mirjana
Kobarid, Tolmin
12.30 – 17.00 Kobarid 13.00 – 17.30
Tolmin
12.30 – 16.45
Kobarid
15.00 – 15.30
Kobarid
16.00 – 18.45 Tolmin
14.00 – 17.30
Tolmin
 
BERČAN Damijan
Tolmin
14.00 – 19.30       14.30 – 19.00  
BIZJAK Erika
Tolmin, Most na Soči
14.15 – 18.15 Tolmin  

 
13.30 – 17.30 Tolmin    
BLEJWAS Joanna
Tolmin, Kobarid
13.00 - 15.30
Tolmin
16.00 - 18.00
Kobarid
    13.30 - 15.30
Kobarid
16.00 - 18.30
Tolmin
   
BRAČKO PAVLI Andreja
Tolmin
13.30 – 18.00     13.30 – 18.00    
GREGO Sebastjan
Tolmin, Most na Soči
13.10 – 14.30
Most na Soči
15.00 – 19.15
Tolmin
 
  12.45 – 13.15
Tolmin
13.10 – 14.30
Most na Soči
15.00 – 19.30
Tolmin
   
GREGO Tina,
Tolmin
14.05 – 18.00       16.45 – 18.30  
HRIBAR Nika
Tolmin, Kobarid
13.45 – 17.45 Tolmin 13.30 – 17.30 Tolmin 13.30 – 15.00 Tolmin
15.30 – 18.00
Kobarid

13.30 – 18.00 Tolmin
 
13.00 – 17.00
Tolmin
 
IPAVEC Aleksander
Tolmin, Kobarid
12.50 – 16.20 Kobarid 12.45 – 19.15
Tolmin
  13.00 – 16.30
Kobarid
12.50 – 18.50
Tolmin
 
JAKOPIČ Hermina
Tolmin
13.30 – 17.30 13.00 – 18.30 14.30 – 17.00 13.00 – 17.45 13.15 – 15.45  
KAVČIČ Urška
Tolmin, Kobarid
13.00 – 17.30
Kobarid
 
12.30 – 13.30
Kobarid
14.30 – 16.15
Most na Soči
17.00 – 20.00
Tolmin
13.20 – 17.55
Kobarid
12.30– 15.30
Kobarid
12.30 – 15.00 Kobarid
17.00 – 18.00
Tolmin
 
KLANJŠČEK Maja
Tolmin
15.00 – 16.00
Most na Soči
16.30 – 17.45
Tolmin
   
16.30 – 18.15
Most na Soči
 
   
KRIŽNIČ Mojca
Tolmin, Kobarid
13.30 – 18.30 13.00 – 16.45 13.00 – 18.15 12.30 – 17.00
Kobarid
   
MARTINIG Veronica
Tolmin
14.15 – 15.15         8.30 – 16.00
MILINKOVIĆ Stojan
Tolmin, Kobarid
13.00 – 16.00
Kobarid
16.30 – 17.30 Tolmin
13.00–18.15 Tolmin   13.00 – 16.00
Kobarid
16.30 – 17.45
Tolmin
13.00 – 17.30
Kobarid
 
MLAKAR Matija
Tolmin, Kobarid,
Most na Soči
13.15 – 13.45
Tolmin
14.00 – 15.30
Most na Soči
15.45 – 18.15
Tolmin
  12.20 - 13.20
Kobarid
13.45 – 15.15
Most na Soči
15.30 – 17.00
Tolmin
 
     
PODGORNIK Iris,
Kobarid
           
RIJAVEC Miloš
Tolmin
16.00 – 18.00     13.00 – 15.00    
SKOČIR Katja
Bovec, Kobarid
13.00 – 17.00
Bovec
17.45 – 18.30
Tolmin
13.00 – 17.30
Bovec
13.45 – 15.30
Kobarid
16.00 – 18.00
Bovec
13.00 – 17.30
Bovec
12.45 – 15.15
Kobarid
 
SOUZA LEBAN Ana
Tolmin, Kobarid
13.30 – 18.30
Tolmin
  13.00 – 17.00 Tolmin
17.30 – 19.00
Kobarid

 
   
ŠTOKELJ WU Jaan
Tolmin
          8.45 – 17.45

TOMAN Monika
Kobarid, Most na Soči
 
12.15 – 17.15
Most na Soči
13.30 – 17.00
Tolmin
12.15 – 17.15
Most na Soči
13.00 – 16.30
Tolmin
12.15 – 14.15
Most na Soči
 
VOLF TROJER Marta
Podbrdo
    12.15 - 17.20   12.15 – 16.30  

 
 
 
Datum objave: 24. 10. 2017