Prva stran > O šoli > Projekti > Srečanje učencev GŠ Logatec in GŠ Tolmin

Srečanje učencev GŠ Logatec in GŠ Tolmin

logo-prva-zaposlitev.jpg (706×115)

SREČANJE UČENCEV GŠ LOGATEC IN GŠ TOLMIN, 13. april 2018

V petek, 13. aprila smo se z učenci harmonikarskega in kitarskega orkestra odpravili v Logatec. Učenci so nastopili v Narodnem domu, poleg orkestrov naše glasbene šole, pa so se nam predstavili tudi trije orkestri Glasbene šole Logatec, mlajši godalni, starejši godalni in kitarski orkester. Po uspešnem nastopu, so se otroci podružili ob zakuski, nato pa smo se vrnili v Tolmin.
Srečanja se je udeležila tudi Tina Grego, zaposlena na GŠ Tolmin preko Javnega razpisa "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2018".

Kitarski orkester GŠ Tolmin                                    Harmonikarski orkester GŠ Tolmin

Datum objave: 25. 4. 2018