Prva stran > O šoli > Projekti > Orkestrski večeri GŠ Tolmin, mladinski pihalni orkester

Orkestrski večeri GŠ Tolmin, mladinski pihalni orkester

ORKESTRSKI VEČERI GŠ TOLMIN

V ponedeljek, 28.5.2018 se nam je pod vodstvom Matije Mlakarja v večernih urah predstavil Mladinski pihalni orkester. Orkestru se je pridružila tudi Vokalna skupina Gimnazije Tolmin in Otroški pevski zbor OŠ Tolmin. Skupaj so pripravili pester program in pričarali lep večer številčni publiki.

Mladinski pihalni orkester in Otroški pevski zbor OŠ Tolmin                                           Vokalna skupina Gimnazije Tolmin

Matija Mlakar

Prisostvovala je tudi učiteljica začetnica in pomagala pri pripravah in po koncu koncerta.

Datum objave: 5. 6. 2018