Prva stran > O šoli > Projekti > Dan odprtih vrat

Dan odprtih vrat

DAN ODPRTIH VRAT, 21. april 2018

V soboto, 21. aprila smo se ob 10. uri zbrali na Glasbeni šoli Tolmin, kjer so otroci, ki bi se radi vpisali v glasbeno šolo, prisluhnili predstavi "V vsaki hiši glasba se sliši". Na odru so se predstavili vsi instrumenti, ki jih poučujemo na Glasbeni šoli Tolmin (pihala, trobila, godala, brenkala, tolkala, instrumenti s tipkami pa tudi petje). Po končani predstavi so otroci odšli po učilnicah in preizkusili instrumente. Predstava je odlično uspela, otroci pa so se navdušili za različne instrumente. Na dnevu odprtih vrat je sodelovala tudi učiteljica začetnica Tina Grego.

Družina trobil                                                                                    Družina pihal

Družina brenkal

Družina godal