Tekmovanja
Tekmovanje TEMSIG 2018 je razpisano za naslednje discipline: godala, brenkala, orgle, komorne skupine s pihali in solfeggio.
Regijska tekmovanja TEMSIG 2018 bodo potekala od 1. - 7.2.2018 v različnih krajih Slovenije.
 
HARFA Štajerska in Pomurje 1.2.2018
VIOLA, VIOLONČELO Ljubljanska regija 2.2.2018
KITARA Okolica Ljubljane in Zasavje 2.2.2018
KOMORNE SKUPINE S PIHALI Primorska 2.2.2018
VIOLINA Dolenjska 5.2.2018
ORGLE, KONTRABAS, CITRE Celjska in Koroška 6.2.2018
Datumi so okvirni in se lahko še spremenijo.

Državna tekmovanja bodo potekala od 5. - 17.3.2018 na glasbenih šolah Gorenske regije.
Nastop prvonagrajencev bo 21.3. v Ljubljani.

MEDNARODNA TEKMOVANJA

Učitelji po lastni presoji, ob soglasju staršev in v dogovoru z ravnateljico ob upoštevanju finančnih zmožnosti, sposobnejše učence lahko odpeljejo na mednarodna tekmovanja.

21. mednarodno tekmovanje Euritmia, Povoletto Italija

21. junij - 25. junij 2017

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Manca Fortunat Klavir A Petra Platiše 95,12
2. Lara Fortunat Harmonika B Aleksander Ipavec Aleksander Ipavec 96,86

8. mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov "Antonio Salieri", Legnago

30. marec - 9. april 2017

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Olja Faletič Saksofon D Stojan Milinković I. nagrada - 95
2. Vid Kovačič Saksofon C Stojan Milinković I. nagrada - 95

Mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev Varaždin

23. marec - 30. april 2017

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Ajda Sovdat Oboa A Urška Rener II. nagrada - 94,67

Svirel, 9. mednarodno tekmovanje Svirel

16. marec - 9. april 2017

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Nejc Simčič Kitara D Sebastjan Grego Bronasta nagrada, 87,00
2. Olja Faletič Saksofon D Stojan Milinković Srebrna nagrada - 90
3. Vid Kovačič Saksofon C Stojan Milinković Srebrna nagrada - 90
4. Eva Brišar,
Neli Grošelj,
Gaja Bavdek
Komorna igra B Stojan Milinković Srebrna nagrada - 93

46. državno tekmovanje TEMSIG 2017

6. marec - 20. marec 2017

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Lara Fortunat Harmonika Harmonika, 1.b Aleksander Ipavec Srebrna plaketa, 94,33
2. Ajda Uršič,
Kiara Lesnjak
Kitara Kitarski duo, 1.a Mirjana Antih Čebokli Zlata plaketa, 95,00
3. Frančiška Švab,
Karolina Ipavec
Komorna igra Klavirski duo, 1.a Hermina Jakopič Bronasta plaketa, 88,33
4. Lara Flander,
Karin Zuza
Komorna igra Klavirski duo, 1.b Hermina Jakopič Srebrna plaketa, 91,00, 3. nagrada
5. Matic Skočir Trobenta Trobenta, 1.c Miloš Rijavec Vladimir Mlinarić Srebrna plaketa, 92,00
6. Klara Lužnik Rog Rog, 1.c Miloš Rijavec Vladimir Mlinarić Bronasta plaketa, 87,00
7. Tobi Gaberšček Pozavna Pozavna, 1.c Matija Mlakar Vladimir Mlinarić Srebrna plaketa, 92,00, 3. nagrada