Tekmovanja
Tekmovanje TEMSIG 2018 je razpisano za naslednje discipline: godala, brenkala, orgle, komorne skupine s pihali in solfeggio.
Regijska tekmovanja TEMSIG 2018 bodo potekala od 1. - 7.2.2018 v različnih krajih Slovenije.
 
HARFA Štajerska in Pomurje 1.2.2018
VIOLA, VIOLONČELO Ljubljanska regija 2.2.2018
KITARA Okolica Ljubljane in Zasavje 2.2.2018
KOMORNE SKUPINE S PIHALI Primorska 2.2.2018
VIOLINA Dolenjska 5.2.2018
ORGLE, KONTRABAS, CITRE Celjska in Koroška 6.2.2018
Datumi so okvirni in se lahko še spremenijo.

Državna tekmovanja bodo potekala od 5. - 17.3.2018 na glasbenih šolah Gorenske regije.
Nastop prvonagrajencev bo 21.3. v Ljubljani.

MEDNARODNA TEKMOVANJA

Učitelji po lastni presoji, ob soglasju staršev in v dogovoru z ravnateljico ob upoštevanju finančnih zmožnosti, sposobnejše učence lahko odpeljejo na mednarodna tekmovanja.

Regijsko tekmovanje mladih pianistov Primorske 2018

11. april - 12. april 2018

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Lara Flander Klavir 1. c Hermina Jakopič Srebrna plaketa
2. Lara Škander Klavir 1. a Katja Skočir Srebrna plaketa

10. Mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov mesta Treviso

6. april - 15. april 2018

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Olja Faletič Saksofon D Stojan Milinković Barbara Verhovnik 87
2. Vid Kovačič Saksofon C Stojan Milinković Barbara Verhovnik 90

10. mednarodno tekmovanje Svirel 2018

12. marec - 6. april 2018

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Ajda Sovdat Oboa Elementary Ana Souza Leban Ana Souza Leban 97
2. Olja Faletič Saksofon Intermediate Stojan Milinković Barbara Verhovnik 96
3. Vid Kovačič Saksofon Intermediate Stojan Milinković Barbara Verhovnik 87
4. Aljaž Mašera Tolkala Elementary Jaan Štokelj Wu 90
5. Žana Sovdat,
Ajda Sovdat,
Gaja Bavdek
Komorna igra,
Oboa,
Klarinet
Elementary Nika Hribar,
Ana Souza Leban,
Stojan Milinković
93
6. Zala Štrancar Violina Elementary Mojca Križnič Erika Bizjak 90
7. Vita Kutin,
Žana Sovdat,
Asja Poljak
Komorna igra Elementary Nika Hribar 91,5

Regijsko tekmovanje TEMSIG 2018

1. februar - 7. februar 2018

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Bor Zlatoper Kitara 1. a Sebastjan Grego Priznanje za udeležbo
2. Kiara Lesnjak Kitara 1. b Mirjana Antih Čebokli Priznanje za udeležbo
3. Nejc Simčič Kitara 1. c Sebastjan Grego Priznanje za udeležbo
4. Žana Sovdat,
Ajda Sovdat,
Gaja Bavdek
Flavta,
Oboa,
Klarinet
1. b Nika Hribar,
Ana Souza Leban,
Stojan Milinković
Priznanje za udeležbo

4. mednarodno tekmovanje mladih pihalcev EMONA 2018

14. januar - 20. januar 2018

zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
1. Olja Faletič Saksofon 2. kategorija Stojan Milinković Barbara Verhovnik Srebrna plaket
2. Vid Kovačič Saksofon 2. kategorija Stojan Milinković Barbara Verhovnik Bronasta plaketa, 86,57